Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

2. miesto v súťaži ZlatyErb.sk

Súťaž ZlatyErb.sk vyhlasuje spoločne eSlovensko o. z., Únia miest Slovenska  a Združenie informatikov samospráv Slovenska  pod záštitou vysokých ústavných činiteľov a splnomocnenca vlády pre informatizáciu spoločnosti Pavla Tarinu. V tomto roku bol vyhlásený už jej 7. ročník.
Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.
V období  od 10. septembra do vyhodnotenia súťaže (október 2010) boli prihlásené stránky krajov, miest a obcí hodnotené porotou podľa viacerých kritérií, napr. test reakcie na žiadosť o poskytnutie informácií, povinne zverejňované informácie, ovládanie webu, navigácia a prehľadnosť stránky, test rýchlosti vyhľadávania informácií, grafické spracovanie s prihliadnutím na zobrazenie v rôznych prehliadačoch, technická správnosť,  atď.
Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže sa uskutočnilo 9.11.2010  v rámci Medzinárodnej konferencie ITAPA 2010, v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave. Ceny boli udelené v troch hlavných kategóriách: Najlepšia stránka samosprávneho kraja resp. vyššieho územného celku, Najlepšia stránka mesta, resp. mestskej časti Bratislavy alebo Košíc a Najlepšia stránka obcí. V tejto kategórii sa obec Skačany umiestnila na 2. mieste.
Na slávnostnom odovzdávaní ocenení sa zúčastnil a cenu pre Obec Skačany prevzal starosta obce Ing. Ladislav Struhár.


 

Súťaž ZlatyErb.sk 2010

Odovzdávanie cien


Autor: R. Randziak

Odovzdávanie cien
diplom zlatý erb

 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka