Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

Deň učiteľov

Prijatie pedagogických pracovníkov u starostu obce

    Zbor pre občianske záležitosti pri Obecnom zastupiteľstve v Skačanoch zorganizoval 26. marca 2009 slávnostné stretnutie pedagogických pracovníkov, ktoré sa uskutočnilo v obradnej sieni obce. Pozvaní boli naň bývalí i terajší pedagógovia žijúci v obci a všetci vyučujúci zo Základnej školy s materskou školou Skačany.
   Predstavitelia obce a účinkujúci, ktorí vystúpili s kultúrnym programom, vzdali hold učiteľskému povolaniu, pripomenuli odkaz J. A. Komenského, k myšlienkam ktorého sa vraciame ako k nevysychajúcemu prameňu.
  Starosta obce Ladislav Struhár odovzdal ďakovný list za dlhoročnú obetavú prácu učiteľke materskej školy Miriam Maslenovej a svoj príhovor zakončil citátom: „Umenie žiť – spoznávať slzy nielen vo svojich očiach, pocítiť úsmev nielen na svojich perách, pozerať a vidieť, počúvať a počuť.“ Poznamenal, že je to veľmi dôležité poznanie pre prácu pedagóga.
  Po slávnostnom obrade nasledovalo posedenie, počas ktorého všetci zúčastnení zotrvali v družných rozhovoroch, spomínali na svojich bývalých učiteľov, na zážitky zo školských lavíc a na to, že prácu učiteľa si mladí ľudia vedia oceniť, až keď dospejú.


 

Prijatie pedagógov pri príležitosti Dňa učiteľov

Prijatie učiteľov - ZPOZ


Autor: BE

Prijatie učiteľov - ZPOZ
Prijatie učiteľov - ZPOZ
Prijatie učiteľov - ZPOZ

 
 
Prijatie učiteľov - ZPOZ
Prijatie učiteľov - ZPOZ

 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka