Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

Detská dychovka v Skalitom

Detská dychová hudba Hradišťanka v Skalitom

Na sviatok Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska, sa v Skalitom - rodnej obci nášho pána farára Jozefa Tomicu  každoročne koná Festival mariánskej piesne. Na tohtoročný už VII. ročník bola pozvaná okrem iných pozvaných hostí aj Detská dychová hudba Hradišťanka, ktorej členmi sú aj mladí hudobníci zo Skačian. Hneď po rannej svätej omši sa predstavili pásmom pochodových a príležitostných skladieb. Na popoludňajšom hlavnom programe festivalu vystúpili ako prví. V ich podaní odzneli skladby ako: Jesus Christ Superstar  (spev Soňa Kopálová), K Márii voláme, Ave Mária (sólo trúbka Vratislav Skaličan, organ - Kvetoslava Kližanová), Hallelujah a na záver odznela pieseň Ó Mária, prímluvnica naša. Všetky skladby boli odmenené potleskom divákov.
V mene vedenia DDH Hradišťanka ale aj všetkých jej hudobníkov vyslovujeme hostiteľom "Pán Boh zaplať!" za starostlivosť počas návštevy v Skalitom.

 

 


 

Detská DH Hradišťanka v Skalitom

DDH v Skalitom - prípravy na vystúpenie

Prípravy
Autor: KK

DDH v Skalitom - gratulácie

Gratulácie

DDH v Skalitom - spoločná fotografia

Spoločná fotografia


 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka