Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

Diskusné fórum

Postup zadávania príspevku:

1. Do diskusie sa môžu zapojiť iba zaregistrovaní návštevníci web stránky.

2. Prihláste sa na web stránke pod svojim menom a heslom na pravej lište.

3. V prípade, že ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite na tlačítko: "Zabudli ste heslo".

4. Po prihlásení sa Vám objaví pole pre zadanie Vášho príspevku.

5. Napíšte svoj príspevok a odošlite.

 

Pravidlá pre zverejnenie diskusných príspevkov

Toto diskusné fórum je moderované. Diskusné príspevky sa nezobrazujú v on-line režime, ich publikácia je moderovaná na základe podmienok pre zverejnenie stanovených Obcou Skačany. Pravidlá upravujú niektoré práva a povinnosti diskutujúcich.

Vzhľadom na charakter, pri ktorom dochádza k uverejňovaniu príspevkov v diskusii, berie diskutujúci na vedomie, že správca diskusie je oprávnený:

 • nezverejniť príspevky, ktoré sa nebudú vyjadrovať k téme rozvoja obce, alebo k téme, ktorá je zadaná správcom diskusie, bez upozornenia;
 • pred uverejnením príspevku skontrolovať jeho súlad s požiadavkami na obsah príspevkov podľa Pravidiel DF a so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými v SR;
 • v prípade zistenia nesúladu príspevku s požiadavkami na obsah príspevkov a so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými v SR nezverejniť tento príspevok alebo upraviť tak, aby mohol byť zverejnnený.


Požiadavky na obsah príspevkov.

V obsahu príspevkov nie je dovolené:

 • propagovať násilie a otvorenou alebo skrytou formou podnecovať nenávisť na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo soc. pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine,
 • uverejňovať vulgarizmy, slovné spojenia alebo iné slovné či znakové výrazy, ktorých priamy alebo nepriamy význam je v rozpore so všeobecne akceptovateľnou spoločenskou morálkou a etikou,
 • uverejňovať príspevky, ktoré by mohli ohroziť fyzický, psychický alebo morálny vývin,
 • propagovať akékoľvek tovary, práce a služieby, značky a obchodné názvy,
 • otvorene alebo skrytou formou propagovať alkoholizmus, fajčenie a používanie omamných látok, jedov a prekurzorov,
 • propagovať politické strany a jej činiteľov,
 • zosmiešňovať (ironizovať) jednotlivca alebo skupinu ľudí po odbornej alebo ľudskej stránke,
 • propagovať a uskutočňovať akúkoľvek ďalšiu formu jednania, ktorá je v rozpore s právnym poriadkom SR,
 • poukazovať na nezákonné konanie fyzickej alebo právnickej osoby, alebo obviňovať niekoho, pokiaľ sa neuvádza konkrétny právny predpis, ktorý bol porušený, a nie sú na uvedené konanie primerané dôkazy,
 • obchádzať vyššie uvedené zákazy, týkajúce sa obsahu príspevkov tým, že bude nahrádzať zakázaný obsah príspevkov výrazmi, znakmi alebo iným spôsobom, pričom z celkového vyznenia príspevku bude možné identifikovať, že obsah príspevku je v rozpore s pravidlami DF.
   

Administrátor nie je povinný oznámiť zverejnenie príspevku ani dôvod nezverejnenia, môže text upraviť bez súhlasu zadávateľa.

 

Príspevky, ktoré budú obsahovať invektívy, prípadne ohovárania, sú postihnuteľné. Občiansky zákonník upravujúci oblasť ochrany osobnosti v § 11 - 16 - zaručuje fyzickým osobám právo na ochranu osobnosti, najmä života a zdravia, občianskej cti a ľudskej dôstojnosti, ako aj súkromia, svojho mena a prejavov osobnej povahy.
 

Prispievateľ do modulu Diskusné fórum súhlasí s uvedenými podmienkami v plnom rozsahu bez výhrad.

 Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú, NEPOUŽÍVAJTE, prosím, diskusné fórum.


 

Téma diskusie: Čo Vás v našej obci trápi a čo teší

pridané 11.10.2013 12:36:58

Označenie kostola sv. Juraja

Chcela by som sa spýtať, či by sa nedalo niečo urobiť niečo s označením kostola sv. Juraja. Síce je vyznačený pri kaplnke sv. Barbory ale vyššie pri cintoríne by sa zišlo tiež značenie. Obyvatelia, ktorí tu nebývajú alebo turisti ho v podstate nemajú šancu nájsť. Odporučila by som osadiť tabuľu pri cintoríne. Je škoda, že to tam nie je bližšie označené kde sa kostol nachádza.
Ďakujem

Ivana Ďurišová


 

Jestvujúce značenie bolo bohužiaľ vandalmi odstránené, ale do konca roka bude obnovené. Ďakujeme za Váš príspevok.

pridané 4.7.2012 20:01:39

Zlepšenie enviromentu

Dobrý deň, chcela by som pôsobiť na všetkých ľudí, ktorých zaujíma prostredie našej obce. Už som sa o tejto téme bavila s mnohými ľuďmi a mala by som záujem o zlepšenie prostredia v okolí rybníka. Myslím, že keby sa upravilo jeho okolie (kosenie, výber bahna), tak by sa mohla zlepšiť turistika a takisto kultúrna návštevnosť našej obce.. aspoň cez leto... Bola by som rada, keby niekto okomentoval tento môj príspevok, a tak sa k nemu vyjadril:-)

Soňa K


 

Ospravedlňujeme sa za oneskorenú reakciu na Váš príspevok. Obec už zrealizovala niektoré úpravy v uvedenej lokalite. Rybník sa vyčistil od nánosu bahna vybagrovaním, okolie sa vyčistilo od kríkov, vykosila sa tráva, obnovila sa studienka pri rybníku. Členovia Rybárskeho zväzu taktiež prispeli k vylepšeniu okolia brigádami. Ďalšie úpravy väčšieho charakteru môže obec realizovať len zo získaných grantov, ktoré obec stále sleduje.

pridané 24.4.2011 14:28:22

povodne

Zdravím, čítal som zápisnicu zo zasadnutia OZ zaujali ma príspevky ohľadne povodní. Riešili sa tam Šramkove pozemky, kanál cez dedinu a nejaké rigoly. Môj názor na to je taký, že pozdĺž celej dediny od Hradišťa by mal byť jeden veľký val. Vedľa neho betónovými tvárnicami urobený kanál na zvedenie prívalovej vody do rieky. Kanál, čo vedie cez dedinu by sa mal upraviť a to tak, že sa prehĺbi, upraví po bokoch a prípadne sa skruže vymenia za väčšie. Je pravda že vybudovaním budovy p.Šramku sa urobila priehrada ale jeden rigol medzi záhradami nepomôže. Keď by sa voda zdvihla vyššie alebo ako minulý rok padne jeden veľký strom cez rieku tesne pod Hradišťom tak má problém celá dedina a nielen jedna ulica nakoľko je v určitom mieste medzi dedinami nízky breh. Toľko môj postreh na túto tému

Ďuriš Peter


 

V súčasnosti prebiehajú v obci Pozemkové úpravy, v ktorých obec túto lokalitu vytýčila ako prioritu. Vo všeobecných zásadách funkčného usporiadania územia je na základe konzultácií a hydrologických výpočtov navrhnuté vybudovanie odľahčovacieho kanála, predĺžením v smere k vodnému toku Nitrica v dĺžke 552 m.
Ďakujeme za príspevok a ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď.

pridané 1.12.2010 12:53:55

Skoda

Kto seje nepokoj, nepokoj bude aj žať. Slovenské príslovia majú v sebe múdrosť.

karol


 
pridané 23.10.2010 18:40:43

MS

Všetci sa tu oháňate vzdelaním, ale to, že tá pani učiteľka je aj matka, na to nemyslíte. Deti potrebujú lásku a tú im ona určite dáva. Mnohí kvalifikovaní učitelia sa niekedy správajú stokrát horšie ako tí, ktorí nemajú dané vzdelanie.
Kladiete dôraz na formality a nie na to, aký človek naozaj je. Čo by ste mali z toho, keby tam máte učiteľku s potrebným vzdelaním, ale na deti by iba kričala a nevedela s nimi pracovať?? Boli by ste spokojní iba preto, že je kvalifikovaná???

lalala


 
Položky 1-5 z 28

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka