Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

Koledníci Dobrej noviny

Ohlasovanie Dobrej noviny v Skačanoch už 20. krát

Aj počas týchto Vianoc sa v Skačanoch ohlasovala Dobrá novina. Na 2. sviatok vianočný 33 koledníkov rozdelených do 4 koledníckych skupín navštívilo 111 rodín, do ktorých priniesli zvesť o narodení Ježiška. Krásne vyobliekaní za kráľov, pastierov, anjelov či typických koledníkov sa najskôr spoločne pobrali na faru zakoledovať pánu farárovi a 2 skupinky navštívili aj penzión, aby svojimi vinšami a koledami potešili starých ľudí, ktorí v ňom žijú. Odtiaľ už každá skupinka išla svojou cestou. Aj napriek poriadnej zime deti i sprevádzajúce osoby navštívili všetky prihlásené rodiny a dokonca aj nejaké navyše. Všetkým rodinám, ktoré koledníkov prijali, patrí srdečné poďakovanie. Svojimi finančnými príspevkami v celkovej sume 1100 eur pomohli mnohým ľuďom v Afrike. Obrovské poďakovanie patrí koledujúcim deťom i dospelým sprevádzajúcim osobám za ich veľkú obetu a za to, že koledujú vždy s radosťou!

Pokolednícke stretko

V nedeľu 4. 1. 2015 sa na fare konalo pokolednícke stretko, ktoré bolo venované všetkých koledníkom Dobrej noviny. Je to také malé poďakovanie za ich veľkú pomoc. Všetci, ktorí prijali pozvanie, mohli prežiť pekný čas, zaspomínať na koledovanie, pripomenúť si koledy, vinše... Tiež mali možnosť zahrať sa zábavné hry a zatancovať si. Keďže Dobrá novina tieto Vianoce "oslavovala" 20 rokov, koledníkov čakalo aj sladké prekvapenie v podobe krásnej "dobronovinovej" torty. 

 

Mgr. Veronika Horniaková

 


 

Koledovanie Dobrej noviny 2014

Koledovanie

Koledovanie
Autor: eRko

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
Pokolednícke stretko

Pokolednícke stretko
Autor: eRko


 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka