Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať

Kope celá dedina 2016

Kopala celá dedina

V nedeľu 10.7.2016 Komisia školstva, mládeže a športu pri OZ v Skačanoch v spolupráci s FK Skačany a starostom obce usporiadala súťažno-zábavné športové popoludnie Kope celá dedina. Jubilejný 10. ročník zaznamenal rekordnú účasť súťažiacich i prítomných divákov. Do súťaže sa zapojila stovka športovcov a povzbudiť, či posedieť si v kruhu priateľov v príjemnej atmosfére s občerstvením v areáli futbalového ihriska prišla ďalšia stovka fanúšikov futbalu. Organizátorov akcie prekvapil najmä obrovský záujem najmladších detí. Niektoré ich výkony si naozaj zaslúžili obdiv. Fascinujúci bol najmä konečný víťazný súboj Matúša Knápeka s Patrikom Slovákom v boji o druhé miesto v kategórii detí do  6 rokov. Prvenstvo získal Marek Bečka. V kategórii chlapci 7-10 rokov sa najviac darilo Timotejovi Bečkovi, 2. miesto obsadil Maxim Humaj a 3. miesto Filip Drábik. V kategórii chlapci 11-15 rokov sa presadil Tomáš Knápek, za ním skončili Martin Rybanský a Šimon Drábik. Medzi dievčatami 7-15 rokov vynikla Karin Gregušková, druhá skončila Natália Humajová a tretia Karolína Bečková. V najpočetnejšej kategórii muži 16-40 rokov (26 zúčastnených) až 9 hráčov premenilo všetky 3 úvodné pokutové kopy. V rozstreloch nakoniec najviac prialo šťastie Michalovi Hudecovi. Na 2. mieste sa umiestnil Branislav Krajčo a tretiu priečku obsadil Jakub Poništiak. V ďalšej kategórii seniori 41 - 60 rokov súboj o 1. miesto zohrali Peter Štrpka a Vladimír Knápek, ktorý nakoniec skončil v uvedenom poradí. Na 3. mieste skončil Pavol Gahér. Tradične zaujímavá a najmä zábavná býva vždy kategória ženy 16 - 60 rokov. Poradie tu bolo nasledovné: 1. miesto Monika Štrpková, 2. miesto Slavomíra Vavrová, 3. miesto Petra Števicová. Záver súťaže patril dôchodcom a dôchodkyniam, ktorí búli zlúčení do jednej kategórie, pre malý počet zúčastnených. Víťazstvo si odniesol Jaroslav Norocký, druhý skončil Ľubomír Síleš a tretie miesto získala dlhoročná fanúšička jedenástok Drahomíra Struhárová. Víťazi boli odmenení zaujímavými cenami a všetci ostatní sladkosťami. Výhercom srdečne blahoželáme a už teraz pozývame na ďalší ročník kopania jedenástok. Kopanie jedenástok sa stalo peknou tradíciou, čo dokazuje každoročná účasť aj celých rodín.