Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

Pokolednícke stretnutie

Tradične po koledovaní Dobrej noviny sa deti a sprevádzajúce osoby stretli na „pokoledníckom večierku“, ktorý sa tento rok konal na fare v eRko miestnosti v nedeľu 9. januára 2011. Hneď na začiatku všetkých privítal p. farár Tomica a prítomným koledníkom poďakoval za ich ochotu pomôcť chudobným africkým krajinám.
Pre deti bol pripravený krátky animovaný biblický film o narodení Ježiška, ktorým si pripomenuli vianočné sviatky. Po ňom nasledoval kvíz pozostávajúci z otázok z filmu. Deti preukázali svoju šikovnosť a bystrosť. Ale aby v podvečer pred nástupom do školy len nesedeli a necibrili si svoje schopnosti z náboženstva, bolo pre ne prichystané občerstvenie v podobe rôznych koláčikov, sušienok, výborného čaju, sladkostí i pagáčikov, ktoré pripravili šikovné ruky mám.
Po malej prestávke si znova mohli vychutnať prezentované fotky z minulých ročníkov koledovania a pokoledníckych stretnutí, na ktorých sa viacerí spoznali. Zahrali sa rôzne hry – deti najviac zabavil stoličkový tanec, ktorý sa pre svoj úspech musel dvakrát opakovať.  Nikomu sa nechcelo z výbornej atmosféry odchádzať domov. Až po prísľube, že už iba 350-krát sa vyspia a opäť je v Skačanoch Dobrá novina a s ňou spojené pokolednícke stretnutie sa spokojne rozišli do svojich domov! 


 

Pokolednícke stretnutie na fare

sledovanie filmu

Pokolednícke stretnutie na fare
Autor: JP

Občerstvenie
Občerstvenie
Občerstvenie

 
 
Sledovanie filmu
Zábava a hry
Spoločná foto koledovníkov

 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka