Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

Školský klub detí

     
      Počas svojej existencie bol Školský klub detí (predtým školská družina) umiestnený v rôznych častiach budovy školy. Od roku 1980, kedy bola družina otvorená, sídlila na prízemí, neskôr na 1. poschodí, potom znova na prízemí. Po rekonštrukcii dvoch tried v roku 2005 bol ŠKD umiestnený na druhom poschodí.

       Činnosť ŠKD je zameraná na prípravu na vyučovanie, na rozvoj záujmov, športu i na odpočinok. Deti majú možnosť chodiť na vychádzky do prírody, zbierať lesné plody, kvety, ktoré neskôr využívajú v krúžku šikovných rúk. Svojimi prácami sa zapájajú do rôznych súťaží, zdobia nimi interiér budovy školy, vystavujú práce v kultúrnom dome. Majú možnosť športovať v telocvični školy, v zimných mesiacoch sa chodia sánkovať, modelujú rôzne zvieratá zo snehu. Môžu pracovať na počítačoch.

      Pri ŠKD od roku 2001 pracujú dve tanečné skupiny: Korenisté dievčatá a Tutti Frutti. Pripravujú kultúrny program, ktorým spestrujú rôzne podujatia či už v škole alebo v obci. Pravidelne otvárajú školský rok, vystupujú na otvorení rôznych podujatí.

 

 

 Tanečná skupina Tutti - Frutti v r. 2006

    Tanečná skupina Tutti-Frutti v r. 2007

 

Korenisté dievčatá v r. 2008 a choreografia Chameleon

 

 


 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka