Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať

Stolnotenisový turnaj

Prvý ročník stolnotenisového turnaja

Tím komisie školstva, mládeže a športu zorganizoval dňa 28.11.2015 prvý ročník turnaja v stolnom tenise. Konal sa v sále kultúrneho domu v Skačanoch. Turnajové podmienky boli jasné. Priniesť si raketu, dobrú náladu a chuť dobre si zahrať. Turnaja sa zúčastnilo 15 mužov a 3 ženy. V súboji žien sa víťazkou stala Denisa Griačová, na druhom mieste skončila Slávka Šudíková a tretie miesto obsadila Katarína Ďurišová. V mužskom tíme to poriadne iskrilo. Prevaha dobrých hráčov - Legionárov z Brna a Majstra Slovenska v stolnom tenise - bola naozaj zaujímavá. Turnaj ovládol s prehľadom Lukáš Kližan, ktorý neprehral jediný zápas a vo finále sa stretol s favorizovaným Petrom Habalom - Legionárom z Brna. Ocenených bolo 6 hráčov. Po náročnom finále potvrdil svoju suverenitu Lukáš Kližan, ktorý si zaslúžil veľký potlesk skvelého publika. Na druhom mieste skončil Peter Habala, tretí bol Dušan Országh, štvrtú priečku obsadil Maroš Ďuriš, piaty skončil Andrej Šúdik a šiesty Peter Vavro. V mene komisie chceme poďakovať všetkým zúčastneným a veríme, že o rok si prídu zahrať viacerí milovníci stolného tenisu a v publiku ich budú podporovať nadšení fanúšikovia.