Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

Udelenie ceny obce

Udelenie Ceny obce

Obecné zastupiteľstvo v Skačanoch na svojom septembrovom zasadnutí schválilo udelenie Ceny obce Skačany

 

Rímskokatolíckemu farskému úradu Skačany, Mgr. Jozefovi Tomicovi, správcovi farnosti Skačany - pri príležitosti 200. výročia posviacky Farského kostola Všetkých svätých - za zachovávanie a zveľaďovanie kresťanského nehmotného kultúrneho dedičstva, za prínos k rozvoju duchovného života v obci,  za záchranu, obnovu sakrálnych objektov – národných kultúrnych pamiatok, rekonštrukciu exteriéru a interiéru jubilujúceho farského kostola.

 

Janke BLIŽNIAKOVEJ - pri príležitosti životného jubilea 65 rokov - za dlhoročnú obetavú a spoločensky záslužnú prácu v kultúrno-spoločenskom živote obce, za osobitný prínos v rozvoji miestnej kultúry, za udržiavanie a propagáciu miestnych ľudových tradícií.

 

Mgr. Anne BEŇAČKOVEJ - „IN MEMORIAM“ pri príležitosti 1. výročia úmrtia - za aktívnu prácu v orgánoch miestnej samosprávy a v miestnych spoločenských a záujmových organizáciách, za založenie a dobrovoľnú činnosť v OZ Šanca a nádej, zameranom na prácu s deťmi a mládežou, za prácu šéfredaktorky Skačianskych novín a za vedenie kroniky obce, za úsilie o zachovanie, obnovu a propagáciu kultúrno-historického dedičstva obce.

 

17. decembra 2012 sa v obradnej sieni obce konalo slávnostné odovzdanie tejto ceny uvedeným laureátom. Na slávnostnom odovzdaní sa zúčastnili rodinní príslušníci laureátov, pán kaplán a poslanci obecného zastupiteľstva. Cenu obce In memoriam prevzala za Mgr. Annu Beňačkovú jej dcéra Marcela.

 

 

 


 

Udelenie Ceny obce Skačany

Cena obce

Udelenie Ceny obce
Autor: JF

Cena obce
Cena obce


Autor: MK

Cena obce

 
 
Cena obce
Cena obce
Cena obce
Cena obce

 
 
Cena obce
Cena obce
Cena obce
Cena obce

 
 
Cena obce

 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka