Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

Vianočný koncert

Sviatok Narodenia Pána bol v roku 2010 v našej farnosti naozaj sviatočný a bol dôvodom hneď na niekoľko osláv. Na Vianočnom koncerte, ktorý bol v prvom rade poďakovaním Pánu Bohu, členovia chrámového speváckeho zboru zablahoželali aj správcovi farnosti Jozefovi Tomicovi, ktorý oslávil 35. narodeniny. Darovali mu hneď tri darčeky. Prvým bola kytica piesní a kolied. Tým ďalším bolo medovníkové srdce ako prejav vďaky a posledným bola torta.
Ďalším oslávencom je chrámový spevácky zbor, ktorý po cca 20-ich rokoch opäť verejne – pred zrakom divákov - účinkoval na Vianočnom koncerte a presne pred piatimi rokmi dostal meno Slnečnice. Piesne a koledy, popretkávané hovoreným slovom boli spestrené gitarovým doprovodom Jozefa Hudeca ml., Matúša Kližana a Adama Kližana a hrou na flautu v podaní Moniky Štrpkovej a Veroniky Kližanovej. Program bol obohatený o sólové vystúpenie Pavla Miklaša ml., ktorý zahral skladbu Ave Mária na trubke s organovým doprovodom. V sóle pre tubu sa predstavil Matej Štrpka skladbou Air s doprovodom klavíra. V závere koncertu zaznela pieseň Hallelujah v podaní Soni Kopálovej.
Vďaka patrí všetkým, ktorí zorganizovali toto popoludnie a akýmkoľvek spôsobom sa pričinili o jeho plynulý priebeh.
Popoludnie 1. sviatku vianočného bolo určite pre všetkých príjemným oživením a obohatením vianočného obdobia.


 

Vianočný koncert 2010

Vianočný koncert

Vianočný koncert chrámového speváckeho zboru SLNEČNICE
Autor: DP

Vianočný koncert
Vianočný koncert
Vianočný koncert

 
 
Vianočný koncert
Vianočný koncert
Vianočný koncert - spoločná fotografia
Vianočný koncert - spoločná fotografia

 
 
Správca farnosti - oslávenec

 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka