Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Skačany - okres PartizánskeHľadať
 
 

ZlatyErb.sk 2013

Výsledky súťaže ZlatyErb.sk 2013

Vyhlásenie výsledkov prestížnej súťaže samospráv Slovenska ZlatyErb.sk 2013 sa uskutočnilo 13.11.2013 v Bratislave, v hoteli Crowne Plaza vo Veľkej sále London I. v rámci medzinárodného kongresu ITAPA 2013 na záver programového bloku Informatizácia samosprávy. Slávnostný akt vyhlásenia výsledkov súťaže moderoval prezident eSlovensko o. z. Miroslav Drobný.

Súťaž ZlatýErb.sk každoročne vyhlasuje spoločne Únia miest Slovenska a občianske združenie eSlovensko pod záštitou vysokých ústavných činiteľov Slovenskej republiky. Tento jubilejný 10. ročník súťaže sa uskutočnil aj vďaka podpore spoločnosti CORA GEO a spolupráci s verejným informačným portálom pre samosprávy Mesto.sk, projektom Zodpovedne.sk, Združením informatikov samospráv Slovenska a medzinárodnou konferenciou ITAPA.
Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí, všeobecne verejnosti.
Ceny ZlatýErb.sk boli udeľované v troch hlavných kategóriách: Najlepšia stránka obcí, Najlepšia stránka miest a mestských častí  a Najlepšia stránka samosprávneho kraja. V každej z týchto kategórii bolo udelených niekoľko cien. 

Obec Skačany sa umiestnila na 5. mieste v katetegórii Najlepšia stránka obcí. Tento rok obec Skačany svoju stránku do súťaže neprihlásila, ale organizátor súťaže prihlasuje obce a mestá umiestnené v minulom ročníku automaticky. O to viac nás teší, že naša stránka uspela. Budeme radi, ak prispejete aj Vy svojimi nápadmi, ako zdokonaliť našu stránku.

Ďalšie poradia umiestnení miest a obcí nájdete na  http://zlatyerb.sk/rocnik2013.htm.

 


 

ZlatyErb.sk 2013

diplom za 5. miesto

Súťaž ZlatyErb.sk 2013
Autor: http://zlatyerb.sk/rocnik2013.htm

všetci ocenení

Všetci ocenení

Ocenení v kategórii Najlepšia stránka obcí

Ocenení v kategórii Najlepšia stránka obcí


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka